CALENDAR

MASTERCLASSES EVENTS

ASAF ZOHAR (GMT+3)

19.07
10.00 Sol Park
11.15 Sayaka Nakaya
12.30 Rachel Sohn
15.00 Jonathan Kuo

20.07
16.30 Andrei Tubalov
17.45 Dora Galit
19.00 Markus Kaitila
20.15 Lorenzo Medel

21.07
16.30 Mantas Šernius
17.45 Jeong Jenny Park
19.00 Alison Chiang
20.15 Yetong Tang

22.07
17.45 Noah Chojnacki
19.00 Cristina Sanz
20.15 Duoduo Xue

23.07 BREAK DAY

24.07
11.00 Tianran Gao
18.00-19.00 Seokyeon Lee
19:15 Chloe Zhang

25.07
10.00 Ailun Zheng
11.15 Scarlett Zheng
13.00 Shichao Zhang

26.07
10.00 Rena Murong
11.15 Shih-man Weng
12.30 Mengqian Lin
15.00 I-Hsiang Chao

BORIS PETRUSHANSKY (GMT+2)

19.07
11.00 Shih-man
12.15 Rena Murong
16.30 Andrei Tubalov
17.15 Dora Galit

20.07
11.00 Scarlett Zheng
12.15 Ailun Zheng
16.00 Mantas Šernius
17.15 Alison Chiang

21.07
11.00 Tianran Gao
12.15 I-Hsiang Chao
17.00 Cristina Sanz
18.15 Duoduo Xue

22.07 BREAK DAY

23.07
11.00 Shichao Zhang
12.15 Jonathan Kuo
17.00 Markus Kaitila
18.15 Yetong Tang

24.07
11.00 Sol Park
12.15 Rachel Soh
17.00 Jeong Jenny Park
18.15  Lorenzo Med

25.07
11.00 Sayaka Nakaya
12.15 Mengqian Lin
17.00 Chloe Zhang
18.15 Noah Chojnacki

26.07
12.30 Seokyeon Lee

JAN JIRACEK VON ARNIM (GMT+2)

19.07
12.00 Cristina Sanz
13.15 I-Hsiang Chao
17.30 Noah Chojnacki
18.45 Duoduo Xue

20.07
10.00 Sayaka Nakaya
11.15 Sol Park
12.30 Rachel Sohn
13.45 Tianran Gao
17.30 Chloe Zhang
18.45 Yetong Tang

21.07
11.00 Andrei Tubalov
12.15 Rena Murong
18.00 Markus Kaitila
19.15 Lorenzo Medel

22.07
11.00 Mantas Šernius
12.15 Mengqian LIN
13.30 Shichao Zhang
14.45 Jonathan Kuo

23.07
10.00 Shih-man Weng
11.15 Ailun Zheng
12.30 Scarlett Zheng
17.00 Jeong Jenny Park

24.07
13.00 Seokyeon Lee
15.00 BEETHOVEN LECTURE
18.30 Dora Galit
19.45 Alison Chiang

ALEXANDER KOBRIN (GMT-4)

20.07
10.00Cristina Sanz
20.00 Scarlett Zheng
21.15 Ailun Zheng
22.30 Shichao Zhang

21.07
15.30 Chloe Zhang
16.45 Noah Chojnacki
20.00 I-Hsiang Chao
21.15 Shih-man Weng

22.07
10.00 Jeong Jenny Park
11.15 Dora Galit
20.00 Sol Park
21.15 Rachel Sohn

23.07
10.15 Mantas Šernius
11.30 Andrei Tubolev
20.00 Jonathan Kuo
21.15 Mengqian Lin

24.07 BREAK DAY

25.07
15.30 Duoduo Xue
16.45 Yetong Tang
18.00 Alison Chiang
21.15 Sayaka Nakaya

26.07
16.30 Markus Kaitila
17.45 Lorenzo Medel
20.30 Rena Murong
21.45 Tianran Gao

27.07
10.00 Seokyeon Lee

FacebookFacebook